SHELL TELLUS S2 V 32 20 L

Tab group

SHELL TELLUS S2 V 32 20 L

Hydraulické oleje Shell Tellus S2 VX (starý názov Shell Tellus S2 V) sú vyrábané z ropných základových olejov s vysokým viskozitným indexom a zušlachťujúcich prísad. Dôležitou súčasťou ich formulácie sú špeciálne vyvinuté polymerné látky, ktoré ešte zvyšujú viskozitný index oleja a tým prispievajú k veľmi malým zmenám viskozity s teplotou.   Oleje  Shell Tellus S2 V sú určené hlavne na použitie v hydraulicky ovládaných a kontrolných systémoch vystavených celoročne extrémnym zmenám vonkajších teplôt.   Tak isto zaručujú vynikajúcu výkonnosť v čerpadlách s trecími povrchmi z materiálových dvojíc ocel / ocel a ocel / bronz. Oleje Shell Tellus S2 V sú zaradené do skupiny hydraulických olejov triedy HVLP podle DIN 51 524 diel 3 a ISO -L-HV podľa ISO 6743-4.     

Potrebujete vymeniť olej? U nás to ide na počkanie za 14.40 EUR 

K olejom si nezabudnite vybrať správny filter podľa modelu auta.

V našom obchode nájdete originál oleje priamo od výrobcu alebo oficiálnych distribútorov. Sme obchod overený zákazníkmi a garantujeme originalitu olejov na našom sklade.

Skladom ÁNO
Kód tovaru:
HOS514-20L
Výrobca: 
Shell
Typ / Viskozita: 
ISO VG 32
Balenie: 
20l
Typ oleja / Produkt: 
Hydraulický olej
62,40 €

vrátane DPH

Balenia produktu

SHELL TELLUS S2 V 32 (TELLUS T 32) 209 L
Hydraulické oleje Shell Tellus S2 V (starý názov Shell Tellus T) sú vyrábané z ropných základových olejov s vysokým viskozitným ...
516,40 €
 
 
Oleje Mobil Oleje Shell Oleje Castrol Oleje Valvoline Oleje Total Oleje Selenia Oleje Motul Mazací plán Mobil