77 ENGINE OIL XHPD 10W-40 200 L

Tab group

77 ENGINE OIL XHPD 10W-40 200 L

 77 ENGINE OIL XHPD 10W-40 20 jedná se o extra výkonný syntetický nízkoemisní (low SAPS) motorový olej na bázi nejlepší aditivní technologie.  

byl speciálně vyvinut pro lubrikaci posledních nízkoemisních, rychloběžných, vysoce výkonných, turbodmychadlem přeplňovaných dieselových motorů splňujících emisní požadavky  Euro IV a Euro V a vybavených systémy na snížení škodlivin. 

je kompatibilní se zařízeními na následné zpracování výfukových plynů používaných v nejnovějších užitkových vozech Mercedes, MAN, DAF které vyžadují motorový olej splňující chemické limity na síranový popel, fosfor a síru (SAPS). 

zachovává čistotu motoru, zabraňuje „broušení vrtání“, minimalizuje opotřebení motoru pomocí svých schopností regulace sazí a umožňuje delší výměnné intervaly. 

je také doporučen pro jiné těžké použití u silničního nasazení vozidel, nicméně je obzvlášť vhodný pro použití v těžkých dieselových motorech vybavených částicovými filtry DPF nebo zařízeními na následnou úpravu výfukových plynů SCR (selektivní katalytická redukce). 

 
 
 
O výrobcovi 77lubricants
 

Výrobný závod 77lubricants v Dordrechtu  patrí k najväčším a najmodernejším výrobným závodom v Holandsku. Ten istý závod spracováva a vyrába oleje značky Gulf.
 
ISO 2001 certifikovaný závod na spracovanie olejov má moderne vybavené labolatórium, ktoré garantuje 100% zhodu výrobkov s požadovanými normami
 
 
 
 

Potrebujete vymeniť olej? U nás to ide na počkanie za 14.40 EUR 

K olejom si nezabudnite vybrať správny filter podľa modelu auta.

V našom obchode nájdete originál oleje priamo od výrobcu alebo oficiálnych distribútorov. Sme obchod overený zákazníkmi a garantujeme originalitu olejov na našom sklade.

Do 5 dní
Kód tovaru:
ON74253-200L
Výrobca: 
77
Typ / Viskozita: 
SAE 10W-40
Balenie: 
200l
Typ oleja / Produkt: 
Motorový olej - nákladné
736,32 €

vrátane DPH

 
 
Oleje Mobil Oleje Shell Oleje Castrol Oleje Valvoline Oleje Total Oleje Selenia Oleje Motul Mazací plán Mobil