77 ENGINE OIL UHPD 10W-40 200 L

Tab group

77 ENGINE OIL UHPD 10W-40 200 L

 77 ENGINE OIL UHPD 10W-40  jedná se o ultra výkonný dieselový „Ultra High Performance Diesel“ (UHPD) motorový olej sestávající ze syntetických základních složek a vysoce kvalitních výkonnostních aditiv. 

byl speciálně vyvinut pro lubrikaci rychloběžných, vysoce výkonných, turbodmychadlem přeplňovaných dieselových motorů splňujících emisní požadavky Euro I, Euro II a Euro III. Výrobek je navržen tak, aby poskytoval optimální lubrikace za všech okolností a aby umožnil výrazně prodloužené výměnné intervaly v souladu s doporučením výrobců.

 

je vhodný pro motory bez částičových filtrů a pro některé EGR motory. Výrobek může být také použit pro některé motory vybavené redukčními systémy SCR NOx.

 

může být s důvěrou použit pro veškeré nízkoemisní těžké dieselové motory jako ty od Mercedes Benz, Volvo a MAN, dokonce u nejnáročnějších nasazení. 

 

minimalizuje úsady v motoru a poskytuje skvělou ochranu před „broušením vrtání". Složení oleje snižuje spotřebu oleje a vede k větší úspoře paliva tím, že umožňuje delší výměnné intervaly a snižuje škodlivé emise.

 

je doporučen pro četné těžké dieselové motory splňující emisní požadavky Euro I, II nebo III a pracující při delších výměnných intervalech. Jelikož se můžou lišit doporučení „Výrobců originálních zařízení“ (OEM), měl by být v případě pochybností konzultován řidičský manuál a/nebo prodejce.

 
 
 
O výrobcovi 77lubricants
 

Výrobný závod 77lubricants v Dordrechtu  patrí k najväčším a najmodernejším výrobným závodom v Holandsku. Ten istý závod spracováva a vyrába oleje značky Gulf.
 
ISO 2001 certifikovaný závod na spracovanie olejov má moderne vybavené labolatórium, ktoré garantuje 100% zhodu výrobkov s požadovanými normami
 
 
 
 

Potrebujete vymeniť olej? U nás to ide na počkanie za 14.40 EUR 

K olejom si nezabudnite vybrať správny filter podľa modelu auta.

V našom obchode nájdete originál oleje priamo od výrobcu alebo oficiálnych distribútorov. Sme obchod overený zákazníkmi a garantujeme originalitu olejov na našom sklade.

Do 5 dní
Kód tovaru:
ON74252-200L
Výrobca: 
77
Typ / Viskozita: 
SAE 10W-40
Balenie: 
200l
Typ oleja / Produkt: 
Motorový olej - nákladné
705,12 €

vrátane DPH

 
 
Oleje Mobil Oleje Shell Oleje Castrol Oleje Valvoline Oleje Total Oleje Selenia Oleje Motul Mazací plán Mobil