77 ENGINE OIL HDL 15W-40 200 L

Tab group

77 ENGINE OIL HDL 15W-40 200 L

77 ENGINE OIL HDL 15W-40 je supervýkonný dieselový „Super High Performance Diesel“ (SHPD) motorový olej na minerálním základu poskytující nejvyšší výkon a dlouhý pracovní potenciál pro vysoce výkonné, rychloběžné, turbodmychadlem přeplňované motory pracující za těžkých podmínek. 

 

sestává z pečlivě vybraných aditiv v minerálních základních složkách, aby zaručoval skvělé čistící a disperzní charakteristiky a vlastnosti působící proti opotřebení. Výrobek byl speciálně vyvinut tak, aby splňoval požadavky motorů, které jsou v souladu s emisními standardy Euro 2 a Euro 3 a splňuje přísné požadavky většiny „Výrobců originálních zařízení“ (OEM).

vykazuje skvělou termooxidační stabilitu, která reguluje usazeniny a zabraňuje změně  viskozity. Skvělá regulace sazí omezuje houstnutí oleje způsobené sazemi a efektivnězabraňuje opotřebení.

redukuje usazeniny na pístech, chrání proti ,,broušení vrtání", snižuje spotřebu oleje a dovoluje delší výměnné intervaly. 

je doporučen pro veškeré turbodmychadlem přeplňované a nepřeplňované dieselové motory, které jsou používány pro lehká a těžká silniční vozidla v oblasti přepravy, stavebnictví, hornictví, zemědělství a u jiných mimosilničních aplikací. 

 
 
 
O výrobcovi 77lubricants
 

Výrobný závod 77lubricants v Dordrechtu  patrí k najväčším a najmodernejším výrobným závodom v Holandsku. Ten istý závod spracováva a vyrába oleje značky Gulf.
 
ISO 2001 certifikovaný závod na spracovanie olejov má moderne vybavené labolatórium, ktoré garantuje 100% zhodu výrobkov s požadovanými normami
 
 
 
 

Potrebujete vymeniť olej? U nás to ide na počkanie za 14.40 EUR 

K olejom si nezabudnite vybrať správny filter podľa modelu auta.

V našom obchode nájdete originál oleje priamo od výrobcu alebo oficiálnych distribútorov. Sme obchod overený zákazníkmi a garantujeme originalitu olejov na našom sklade.

Do 5 dní
Kód tovaru:
ON74258-200L
Výrobca: 
77
Typ / Viskozita: 
SAE 15W-40
Balenie: 
200l
Typ oleja / Produkt: 
Motorový olej - nákladné
479,23 €

vrátane DPH

 
 
Oleje Mobil Oleje Shell Oleje Castrol Oleje Valvoline Oleje Total Oleje Selenia Oleje Motul Mazací plán Mobil