77 ENGINE OIL HD 15W-40 200 L

Tab group

77 ENGINE OIL HD 15W-40 200 L

77 ENGINE OIL HD 15W-40 je vysoko výkonný dieselový „High Performance Diesel“ (HPD) motorový olej na minerálnom základe poskytujúci dobrý výkon pre vysoko výkonné, rychlobežné, turbodúchadlom preplňované motory pracujúce v ťažkých podmienkach. 
 
 
Vlastnosti

pozostáva z dôkladne vybratých aditív v minerálnych základových zložkách tak, aby zaručoval dobré čistiace a disperzné charakteristiky a vlastnosti pôsobiace proti opotrebovaniu. 

vykazuje výbornú termooxidačnú stabilitu, ktorá reguluje usadeniny a bráni zmene  viskozity. Výborná regulácia sadzí obmedzuje hustnutiu oleja zpôsobenú sadzami a efektívne zabraňuje opotrebovaniu.

redukuje usadeniny na piestoch, chráni proti ,,brúseniu", znižuje spotrebu oleja a dovoluje dlhší výmenný interval. 

je doporučený pre turbodúchadlom preplňované a nepreplňované dieselové motory, ktoré sú používané pre ľahké a ťažké cestné vozidlá v oblasti prepravy, stavebníctva, baníctva, poľnohospodárstva a iných aplikáciách. 

 
  
O výrobcovi 77lubricants
 

Výrobný závod 77lubricants v Dordrechtu  patrí k najväčším a najmodernejším výrobným závodom v Holandsku. Ten istý závod spracováva a vyrába oleje značky Gulf.
 
ISO 2001 certifikovaný závod na spracovanie olejov má moderne vybavené labolatórium, ktoré garantuje 100% zhodu výrobkov s požadovanými normami
 
 
 

Potrebujete vymeniť olej? U nás to ide na počkanie za 14.40 EUR 

K olejom si nezabudnite vybrať správny filter podľa modelu auta.

V našom obchode nájdete originál oleje priamo od výrobcu alebo oficiálnych distribútorov. Sme obchod overený zákazníkmi a garantujeme originalitu olejov na našom sklade.

Do 5 dní
Kód tovaru:
ON74260-200L
Výrobca: 
77
Typ / Viskozita: 
SAE 15W-40
Balenie: 
200l
Typ oleja / Produkt: 
Motorový olej - nákladné
439,00 €

vrátane DPH

 
 
Oleje Mobil Oleje Shell Oleje Castrol Oleje Valvoline Oleje Total Oleje Selenia Oleje Motul Mazací plán Mobil