77 ATF MV 1L

Tab group

77 ATF MV 1L

77 ATF MV je vysoko výkonná, veľmi kvalitná plno syntetická kvapalina do automatických prevodoviek vyrábaná pre viac výrobcov vozidiel s automatickými prevodovkami.    Je naformulovaná z vysoce kvalitných aditív, ktoré zaisťujú vysokú odolnosť proti treniu a chveniu požadovanú výrobcami prevodoviek. Spĺňa požiadavky hlavných špecifikácií automatických prevodoviek úžitkových vozidiel OEM.     
 
Má vynikajúcu termo-oxidačnú stabilitu, ochranu proti opotrebeniu a chveniu,  je vhodná pre automatické prevodovky amerických osobných a nákladných aut. Tak isto je vhodná pre európske a ázijské autá ako Audi, BMW, Chrysler, Daimler, Ford,  Honda, Hyundai, Jaguar, KIA, MAN, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki,  Toyota, Volkswagen & Volvo a ďalšieí autá vyžadujúce kvalitnú kvapalinu a pre automatické prevodovky vyrábané výrobcami Aisin-Warner, Allison, Voith, ZF a ďalšie.     
 

Potrebujete vymeniť olej? U nás to ide na počkanie za 14.40 EUR 

K olejom si nezabudnite vybrať správny filter podľa modelu auta.

V našom obchode nájdete originál oleje priamo od výrobcu alebo oficiálnych distribútorov. Sme obchod overený zákazníkmi a garantujeme originalitu olejov na našom sklade.

Skladom NIE
Kód tovaru:
OP706-1L
Výrobca: 
77
Typ / Viskozita: 
-
Balenie: 
1 l
Typ oleja / Produkt: 
Prevodový olej - automaty
8,83 €

vrátane DPH

 
 
Oleje Mobil Oleje Shell Oleje Castrol Oleje Valvoline Oleje Total Oleje Selenia Oleje Motul Mazací plán Mobil